Tag

delegati

Browsing

Datum: 25.svibnja 2011.g

Klasa: P-i-26/31

UrBroj: 351-2/11-26-31

OBAVIJEST O REZULTATIMA GLASOVANJA

ZA IZBORE ZA DELEGATE SKUPŠTINE

HRVATSKE KOMORE ZDRAVSTVENIH RADNIKA

 

Izabrani Delegati u I. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost sanitarnog inženjerstva prema broju ostvarenih glasova su:

  1. BOSILJ MARIN, 61 GLAS
  2. JAGIĆ VEDRAN, 60 GLASOVA
  3. KECERIN ROBERT, 60 GLASOVA
  4. RADIĆ IVAN, 60 GLASOVA
  5. DEVČIĆ-ZGLAVNIK NIKOLINA, 58 GLASOVA
  6. MLINAR ZDENKO, 56 GLASOVA
  7. CVITKOVIĆ DUNJA, 56 GLASOVA
  8. HORVATIĆ INGA, 53 GLASA

Izabrani Delegati u I. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za zdravstveno radiološko-tehnološku djelatnost prema broju ostvarenih glasova su:

  1. MALBAŠIĆ ANA, 47 GLASOVA
  2. BAHUN VLADIMIR, 44 GLASA
  3. DOZAN ANKICA, 44 GLASA
  4. PAUNOVIĆ JULIJANA, 42 GLASA
  5. ŠKUFLIĆ DRAGICA, 39 GLASOVA
  6. DOMITROVIĆ STANKO, 38 GLASOVA
  7. GAŠPIĆ IVANA, 37 GLASOVA
  8. MARTINUŠ TOMISLAV, 36 GLASOVA

Izabrani Delegati u I. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost radne terapije prema broju ostvarenih glasova su:

  1. KAVALARI DAVOR, 58 GLASOVA
  2. KȌNIGSHOFER NATAŠA, 58 GLASOVA
  3. TONČIĆ MIHAELA, 53 GLASA
  4. SINKOVIĆ JURICA, 52 GLASA
  5. KONJEK NATAŠA, 51 GLAS
  6. PRODANOVIĆ TIHANA, 48 GLASOVA
  7. SVEČNJAK-ROMANIĆ SUZANA, 47 GLASOVA
  8. IDA BOVCON, 46 GLASOVA

Izabrani Delegati u I. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za medicinsko–laboratorijsku djelatnost prema broju ostvarenih glasova su:

  1. ABRAMOVIĆ BORIS, 171 GLAS
  2. LEONTIĆ TANJA, 161 GLAS
  3. KARAULA TANJA, 150 GLASOVA
  4. SEKULIĆ LJILJANA, 137 GLASOVA
  5. LOVREK ĐURĐICA, 136 GLASOVA
  6. LESKOVAR IVANA, 134 GLASA
  7. RESANOVIĆ ZORAN, 134 GLASA
  8. VANJA JAGODA, 116 GLASOVA

Izabrani Delegati u II. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost sanitarnog inženjerstva prema broju ostvarenih glasova su:

  1. PUHARIĆ DALIBOR, 20 GLASOVA
  2. MANCI MAJA, 18 GLASOVA
  3. VIDIĆ ŠTEFICA, 16 GLASOVA

Izabrani Delegati u II. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za zdravstveno radiološko-tehnološku djelatnost prema broju ostvarenih glasova su:

  1. KNEŽEVIĆ IVICA, 9 GLASOVA
  2. SABLJAK BILJANA, 9 GLASOVA
  3. ŠARAVANJA TOMISLAV, 8 GLASOVA

Izabrani Delegati u II. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost radne terapije prema broju ostvarenih glasova su:

  1. VRANIĆ STIV, 9 GLASOVA
  2. OPAČAK NERA, 7 GLASOVA
  3. BONDŽA SUZANA, 5 GLASOVA

Izabrani Delegati u II. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za medicinsko–laboratorijsku djelatnost prema broju ostvarenih glasova su:

  1. MIJATOVIĆ DARKO, 52 GLASA
  2. TRAC STANKA, 50 GLASOVA
  3. ZEBA ANTO, 49 GLASOVA

Izabrani Delegati u III. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost sanitarnog inženjerstva ostvarenih glasova su:

  1. IVANČIĆ RADOLOVIĆ KLAUDIJA, 15 GLASOVA
  2. MARŠIĆ RUŽA, 11 GLASOVA

Izabrani Delegati u III. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za zdravstveno radiološko-tehnološku djelatnost ostvarenih glasova su:

  1. FINKA NIKOLA, 15 GLASOVA
  2. BUTIGAN GORAN, 10 GLASOVA

Izabrani Delegati u III. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost radne terapije prema broju ostvarenih glasova su:

  1. ROŽMAN VANDA, 2 GLASA
  2. VONDRA-BUTIGAN ALENKA, 2 GLASA

Izabrani Delegati u III. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za medicinsko–laboratorijsku djelatnost prema broju ostvarenih glasova su:

  1. SUČIĆ NEVEN, 81 GLAS
  2. CVJETKOVIĆ VESNA, 79 GLASOVA

Izabrani Delegati u IV. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost sanitarnog inženjerstva prema broju ostvarenih glasova su:

  1. EFENDIĆ NADA, 9 GLASOVA
  2. ČIKEŠ STIPE, 8 GLASOVA
  3. PETKOVIĆ ANITA, 8 GLASOVA

Izabrani Delegati u IV. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za zdravstveno radiološko-tehnološku djelatnost prema broju ostvarenih glasova su:

  1. IVČEVIĆ NIKŠA, 23 GLASA
  2. ĐUROVIĆ VESELIN, 22 GLASA
  3. VISKOVIĆ MARKO, 22 GLASA

Izabrani Delegati u IV. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za djelatnost radne terapije prema broju ostvarenih glasova su:

  1. JERIĆ-MILOŠ VEDRANA, 6 GLASOVA
  2. ŠUSTIĆ VIDAN IVANA, 5 GLASOVA
  3. VIDOV JOSIP, 5 GLASOVA

Izabrani Delegati u IV. Izbornoj jedinici Strukovnog razreda za medicinsko–laboratorijsku djelatnost prema broju ostvarenih glasova su:

  1. RABUŠIĆ VESNA, 17 GLASOVA
  2. MIKIĆ DIJANA, 15 GLASOVA
  3. KRALJEVIĆ MIRJANA, 14 GLASOVA

Središnje izborno povjerenstvo

x

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.

I accept I decline