Category

Uncategorized

Category

 

Poštovani

članovi HKZR-a,

 

dana
21. lipnja 2019. g. Središnje izborno povjerenstvo HKZR-a je, u postupku izbora
delegata Skupštine HKZR-a za mandatno razdoblje od 2019.-2023. g., utvrdilo
slijedeće kandidacijske liste:

Kandidati
za SR DSI
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Baranj, Nikolina

 

  1. Kandidat:
    Danček, Mirko

 

  1. Kandidat: Dobrenić
    Belčević, Sanja

 

  1. Kandidat:
    Grković, Željka

 

  1. Kandidat:
    Ladan, Iva

 

  1. Kandidat: Oršić,
    Silvio

 

  1. Kandidat: Stanešić,
    Vedran

 

  1. Kandidat:
    Šmit, Anđelko

 

 

II. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Deanković, Davorin

 

  1. Kandidat:
    Grgić, Ivanka

 

  1. Kandidat: Jurić,
    Dragana

 

 

III. izborna
jedinica:

 

 

  1. Kandidat: Glad,
    Marin

 

 

  1. Kandidat:
    Vukić Lušić, Darija

 

 

 

IV. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Domazet
    ,
    Kristian

 

  1. Kandidat:
    Karačić
    ,
    Tonči

 

  1. Kandidat: Ožić Paić, Vlado

 

  1. Kandidat:
    Pupić, Sanja

 

 

Kandidati
za SR MLD
:

 

I. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Bare, Marica

 

  1. Kandidat:
    Gržan, Karolina

 

  1. Kandidat:
    Hanić, Jasna

 

  1. Kandidat:
    Ivić, Josipa

 

  1. Kandidat:
    Jurić, Marija

 

  1. Kandidat:
    Krišto, Kristina

 

  1. Kandidat:
    Stupnišek, Mirjana

 

  1. Kandidat:
    Vujević, Dijana

 

 

 

II. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Kopjar, Dajana

 

  1. Kandidat: Pastuović,
    Tatjana

 

  1. Kandidat:
    Prisuda, Sonja

 

  1. Kandidat:
    Petrović, Sanela

 

  1. Kandidat:
    Sudar, Ivana

 

  1. Kandidat:
    Varganović, Dijana

 

 

 

III. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat: Klausberger,
    Lidija

 

  1. Kandidat: Lakošeljac,
    Ivana

 

  1. Kandidat:
    Paliska Banišić, Romina

 

  1. Kandidat:
    Tonković, Milena

 

  1. Kandidat:
    Vezmar, Zoran

 

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat: Gambiraža, Ante

 

  1. Kandidat:
    Martić, Vladimira

 

  1. Kandidat:
    Tomić, Antonela

 

  1. Kandidat:
    Vuko, Arijana

 

 

Kandidati
za SR ZRTD
:

 

 

I. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Bilobrk, Ivka

 

  1. Kandidat:
    Brkić, Domagoj

 

  1. Kandidat:
    Gregurić, Maja

 

  1. Kandidat:
    Javorić, Nenad

 

  1. Kandidat:
    Juratović, Barbara

 

  1. Kandidat:
    Kutuzović, Maja

 

  1. Kandidat:
    Legan, Ivana

 

  1. Kandidat:
    Memić-Pavlović, Nevenka

 

  1. Kandidat:
    Mulković, Igor

 

  1. Kandidat:
    Petranović, Dijana

 

  1. Kandidat:
    Radičević, Dijana

 

  1. Kandidat:
    Ričko, Miroslav

 

  1. Kandidat: Štetić,
    Verica

 

 

II. izborna
jedinica

 

  1. Kandidat:
    Balanže, David

 

  1. Kandidat:
    Čizmić, Mato

 

  1. Kandidat:
    Mirt, Martina

 

  1. Kandidat:
    Perić, Goran

 

  1. Kandidat:
    Vojnović, Tomislav

 

 

III. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Bezak, Sara

 

  1. Kandidat:
    Karić, Maja

 

  1. Kandidat:
    Somborac, Stjepan

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Krmek, Marina

 

  1. Kandidat:
    Liović, Josip

 

  1. Kandidat:
    Prcela, Jozo

 

  1. Kandidat:
    Skejić, Ivan

 

  1. Kandidat:
    Vrgoć, Kristijan

 

 

 

Kandidati
za SR DRT
:

 

I. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Bošković, Tatjana

 

  1. Kandidat:
    Brkić, Danijel

 

  1. Kandidat:
    Črček, Lea

 

  1. Kandidat:
    Katanica, Petra

 

  1. Kandidat:
    Križanić, Marta

 

  1. Kandidat:
    Levanić, Damirka

 

  1. Kandidat:
    Lukač, Renata

 

  1. Kandidat:
    Mikulčić, Josip

 

  1. Kandidat:
    Novak, Manuela

 

  1. Kandidat:
    Tufeković, Marija

 

  1. Kandidat:
    Vuk, Morana

 

 

II. Izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Antunović, Dinka

 

  1. Kandidat:
    Borojević, Andreja

 

  1. Kandidat:
    Bujdoš, Lucija

 

  1. Kandidat:
    Copak, Kristijan

 

  1. Kandidat:
    Šutić, Mario

 

 

III. izborna jedinica

 

  1. Kandidat: Arbanas,
    Valentina

 

  1. Kandidat:
    Bagatin, Matea

 

 

 

IV. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Martinić, Ines

 

  1. Kandidat:
    Mladinić, Ivana

 

  1. Kandidat:
    Obradović, Irena

 

  1. Kandidat:
    Sarjanović, Anamarija

 

Središnje
izborno povjerenstvo HKZR:

 

 

 

Predsjednika
SR DSI: Ivan Trumbetić

 

 

Predsjednik
SR ZRTD:
Jakov
Pavić

 

 

Predsjednica
SR DRT: Mirta Špehar Kvesić

 

 

Predsjednica
SR MLD: Dobrila Momčilović

 

 

 

 

Klasa: 003-08/19-01/29 Ur.broj: 351/01-19-18 Zagreb, 03.05.2019.g. Temeljem članka 22a. Statuta HKZR,  članka 4. stavka 3. Pravilnika o izboru tijela HKZR-a, Predsjedništvo HKZR donosi…

x

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni ste prihvatiti upotrebu kolačića u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Slažem se Ne slažem se Više informacija Postavke privatnosti Saznajte više o našim pravilima o kolačićima