Category

Zapisnici sa Skupštine, Predsjedništva i Nadzornog odbora Komore

Category

Poštovani
članovi HKZR-a,

 

dana
05. lipnja 2019. g. Središnje izborno povjerenstvo HKZR-a je, u postupku izbora
delegata Skupštine HKZR-a za mandatno razdoblje od 2019.-2023. g., utvrdilo
slijedeće kandidacijske liste:

Kandidati
za SR DSI
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Sanja Dobrenić Belčević

 

  1. Kandidat:
    Željka Grković

 

  1. Kandidat:
    Silvio Oršić

 

  1. Kandidat:
    Anđelko Šmit

 

 

II. izborna jedinica:

 

 

Kandidature
nisu zaprimljene

 

 

III. izborna jedinica:

 

 

  1. Kandidat:
    Marin Glad

 

  1. Kandidat:
    Dragana Vukić Lušić

 

 

IV. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Kristian Domazet

 

  1. Kandidat:
    Tonči Karačić

 

  1. Kandidat:
    Ožić Paić
    Vlado,

 

 

Kandidati
za SR MLD
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Marica Bare

 

  1. Kandidat:
    Karolina Gržan

 

  1. Kandidat: Jasna Hanić

 

  1. Kandidat: Josipa Ivić

 

  1. Kandidat: Marija Jurić

 

  1. Kandidat:
    Kristina Krišto

 

  1. Kandidat:
    Mirjana Stupnišek

 

  1. Kandidat: Dijana Vujević

 

 

 

II. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Dajana Kopjar

 

  1. Kandidat:
    Tajana Pastuović

 

  1. Kandidat:
    Sonja Prisuda

 

  1. Kandidat: Sanela Petrović

 

  1. Kandidat:
    Ivana Sudar

 

  1. Kandidat: Dijana Varganović

 

 

 

III. izborna jedinica

 

 

Kandidature nisu zaprimljene

 

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Ante Gambiraža

 

 

Kandidati
za SR ZRTD
:

 

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat: Ivka Bilobrk

 

  1. Kandidat: Domagoj Brkić

 

  1. Maja Gregurić

 

  1. Kandidat: Nenad Javorić

 

  1. Kandidat:
    Barbara Juratović

 

  1. Kandidat:
    Maja Kutuzović

 

  1. Kandidat:
    Ivana Legan

 

  1. Kandidat:
    Nevenka Memić-Pavlović

 

  1. Kandidat:
    Igor Mulković

 

  1. Kandidat: Dijana Petranović

 

  1. Kandidat:
    Dijana Radičević

 

  1. Kandidat:
    Miroslav Ričko

 

  1. Kandidat:
    Verica Štetić

 

 

II. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    David Balanže

 

  1. Kandidat:
    Mato Čizmić

 

  1. Kandidat:
    Martina Mirt

 

  1. Kandidat:
    Goran Perić

 

  1. Kandidat:
    Tomislav Vojnović

 

 

III. izborna jedinica

 

  1. Kandidat: Sara Bezak

 

  1. Kandidat: Maja Karić

 

  1. Kandidat: Stjepan
    Somborac

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Marina Krmek

 

  1. Kandidat:
    Josip Liović

 

  1. Kandidat: Jozo Prcela

 

  1. Kandidat:
    Ivan Skejić

 

  1. Kandidat: Kristijan Vrgoć

 

 

Kandidati
za SR DRT
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Josip Mikulčić

 

 

II. Izborna jedinica

 

Kandidature
nisu zaprimljene

 

 

III. izborna jedinica

 

 

Kandidature nisu zaprimljene

 

IV. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Irena Obradović

 

Središnje izborno povjerenstvo
HKZR:

 

 

 

Zamjenik predsjednika SR DSI: Dario Šandrk

 

 

Predsjednik SR ZRTD: Jakov Pavić

 

 

Predsjednica SR DRT: Mirta Špehar Kvesić

 

 

Predsjednica SR MLD: Dobrila Momčilović

 

 

x

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni ste prihvatiti upotrebu kolačića u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Slažem se Ne slažem se Više informacija Postavke privatnosti Saznajte više o našim pravilima o kolačićima