Author

HKZR

Browsing

Poštovani članovi HKZR-a,

dana 19. rujna 2019. g. Središnje izborno povjerenstvo Hrvatske komore zdravstvenih radnika je u postupku izbora za delegate Skupštine Komore za mandatno razdoblje 2019.-2023. g., sukladno člancima 16., 17., 18. i 19. Pravilnika o izboru tijela Hrvatske komore zdravstvenih radnika utvrdilo rezultate glasovanja, kako slijedi:

 

Izabrani kandidati po strukovnim razredima i izbornim jedinicama:

 

SR DSI

 

I.izborna jedinica:

 

Redni broj Izabrani kandidati
1. Danček, Mirko

 

2. Dobrenić Belčević, Sanja

 

3. Stanešić, Vedran

 

4. Baranj, Nikolina

 

5. Grković, Željka

 

6. Šmit, Anđelko

 

7. Oršić, Silvio

 

8. Ladan, Iva

 

 

 

II.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Deanković, Davorin

 

2. Grgić, Ivanka
3. Jurić, Dragana

 

III.izborna jednica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Glad, Marin
2. Vukić Lušić, Darija

 

 

IV.izborna jedinica

 

Redni

broj

 

Izabrani kandidati
1. Domazet, Kristijan
2. Karačić, Tonči

 

3. Ožić Paić, Vlado

 

 

SR MLD

 

I.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Bare, Marica
2. Jurić, Marija
3. Stupnišek, Mirjana
4. Vujević, Dijana
5. Hanić, Jasna
6. Ivić, Josipa
7. Gržan, Nikolina
8.

 

Krišto, Kristina

 

II.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Varganović, Dijana

 

2. Prisuda, Sonja
3. Petrović, Sanela

 

 

 

 

 

 

III.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Lakošeljac, Ivana
2. Klausberger, Lidija

 

 

IV.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Tomić, Antonela
2. Gambiraža, Ante
3.

 

SR ZRTD

 

I.izborna jedinica

 

Redni

Broj

Izabrani kandidati
1. Javorić, Nenad
2. Ričko, Miroslav
3. Gregurić, Maja
4. Juratović, Barbara
5. Mulković, Igor
6. Kutuzović, Maja
7. Brkić, Domagoj
8. Memić-Pavlović, Nevenka

 

II.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Balanže, David
2. Perić, Goran
3. Mirt, Martina

 

 

 

III.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Karić, Maja
2. Bezak, Sara

 

IV.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Skejić, Ivan
2. Vrgoć, Kristijan
3. Liović, Josip

 

SR DRT

 

I.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Brkić Danijel
2. Mikulčić, Josip
3. Križanić, Marta
4. Bošković, Tatjana
5. Črček, Lea
6. Katanica, Petar
7. Lukač, Renata
8. Vuk, Morana

 

II.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Antunović, Dinka
2. Copak, Kristijan
3. Šutić, Mario

 

 

 

 

III.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Arbanas, Valentina
2. Bagatin, Matea

 

 

IV.izborna jedinica

 

Redni

broj

Izabrani kandidati
1. Mladinić, Ivana

 

2. Obradović, Irena

 

3.

 

 

Središnje izborno povjerenstvo Hrvatske komore zdravstvenih radnika je prilikom utvrđivanja rezultata izbora za delegate Skupštine Komore za mandatno razdoblje 2019.-2023. g., na temelju rezultata glasovanja u svim Izbornim jedinicama utvrdilo izjednačen broj glasova dvaju kandidata u IV. Izbornoj jedinici SR MLD i dvaju kandidata u IV. Izbornoj jedinici SR DRT.

 

Temeljem članka 4. i članka 18. Pravilnika o izboru tijela Hrvatske komore zdravstvenih radnika, uz prethodno pribavljen prijedlog odluke Vijeća SR MLD i pravnog mišljenja pravnice HKZR, Središnje izborno povjerenstvo Hrvatske komore zdravstvenih radnika je na sastanku održanom dana 26. rujna 2019. godine, donijelo je odluku:

 

  1. Provest će se 2. krug izbora u IV. Izbornoj jedinici SR MLD za kandidate za delegate Skupštine Komore za mandatno razdoblje 2019.-2023., i to za Vladimiru Martić i Arijanu Vuko.

 

  1. Provest će se 2. krug izbora u IV. Izbornoj jedinici SR DRT za kandidate za delegate Skupštine Komore za mandatno razdoblje 2019.-2023., i to za Martinić Ines i Sarjanović Anamarija.

 

Glasački listić za drugi krug izbora za delegate u IV. Izbornoj jedinici za SR MLD i SR DRT dostavit će se do 15.10.2019. godine.

 

Rok za dostavu popunjenih glasačkih listića je do 30.10.2019. godine.

 

 

Predsjednik HKZR

Bruno Cvetković, dipl.sanit.ing.

 

Poštovani

članovi HKZR-a,

 

dana
21. lipnja 2019. g. Središnje izborno povjerenstvo HKZR-a je, u postupku izbora
delegata Skupštine HKZR-a za mandatno razdoblje od 2019.-2023. g., utvrdilo
slijedeće kandidacijske liste:

Kandidati
za SR DSI
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Baranj, Nikolina

 

  1. Kandidat:
    Danček, Mirko

 

  1. Kandidat: Dobrenić
    Belčević, Sanja

 

  1. Kandidat:
    Grković, Željka

 

  1. Kandidat:
    Ladan, Iva

 

  1. Kandidat: Oršić,
    Silvio

 

  1. Kandidat: Stanešić,
    Vedran

 

  1. Kandidat:
    Šmit, Anđelko

 

 

II. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Deanković, Davorin

 

  1. Kandidat:
    Grgić, Ivanka

 

  1. Kandidat: Jurić,
    Dragana

 

 

III. izborna
jedinica:

 

 

  1. Kandidat: Glad,
    Marin

 

 

  1. Kandidat:
    Vukić Lušić, Darija

 

 

 

IV. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Domazet
    ,
    Kristian

 

  1. Kandidat:
    Karačić
    ,
    Tonči

 

  1. Kandidat: Ožić Paić, Vlado

 

  1. Kandidat:
    Pupić, Sanja

 

 

Kandidati
za SR MLD
:

 

I. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Bare, Marica

 

  1. Kandidat:
    Gržan, Karolina

 

  1. Kandidat:
    Hanić, Jasna

 

  1. Kandidat:
    Ivić, Josipa

 

  1. Kandidat:
    Jurić, Marija

 

  1. Kandidat:
    Krišto, Kristina

 

  1. Kandidat:
    Stupnišek, Mirjana

 

  1. Kandidat:
    Vujević, Dijana

 

 

 

II. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Kopjar, Dajana

 

  1. Kandidat: Pastuović,
    Tatjana

 

  1. Kandidat:
    Prisuda, Sonja

 

  1. Kandidat:
    Petrović, Sanela

 

  1. Kandidat:
    Sudar, Ivana

 

  1. Kandidat:
    Varganović, Dijana

 

 

 

III. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat: Klausberger,
    Lidija

 

  1. Kandidat: Lakošeljac,
    Ivana

 

  1. Kandidat:
    Paliska Banišić, Romina

 

  1. Kandidat:
    Tonković, Milena

 

  1. Kandidat:
    Vezmar, Zoran

 

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat: Gambiraža, Ante

 

  1. Kandidat:
    Martić, Vladimira

 

  1. Kandidat:
    Tomić, Antonela

 

  1. Kandidat:
    Vuko, Arijana

 

 

Kandidati
za SR ZRTD
:

 

 

I. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Bilobrk, Ivka

 

  1. Kandidat:
    Brkić, Domagoj

 

  1. Kandidat:
    Gregurić, Maja

 

  1. Kandidat:
    Javorić, Nenad

 

  1. Kandidat:
    Juratović, Barbara

 

  1. Kandidat:
    Kutuzović, Maja

 

  1. Kandidat:
    Legan, Ivana

 

  1. Kandidat:
    Memić-Pavlović, Nevenka

 

  1. Kandidat:
    Mulković, Igor

 

  1. Kandidat:
    Petranović, Dijana

 

  1. Kandidat:
    Radičević, Dijana

 

  1. Kandidat:
    Ričko, Miroslav

 

  1. Kandidat: Štetić,
    Verica

 

 

II. izborna
jedinica

 

  1. Kandidat:
    Balanže, David

 

  1. Kandidat:
    Čizmić, Mato

 

  1. Kandidat:
    Mirt, Martina

 

  1. Kandidat:
    Perić, Goran

 

  1. Kandidat:
    Vojnović, Tomislav

 

 

III. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Bezak, Sara

 

  1. Kandidat:
    Karić, Maja

 

  1. Kandidat:
    Somborac, Stjepan

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Krmek, Marina

 

  1. Kandidat:
    Liović, Josip

 

  1. Kandidat:
    Prcela, Jozo

 

  1. Kandidat:
    Skejić, Ivan

 

  1. Kandidat:
    Vrgoć, Kristijan

 

 

 

Kandidati
za SR DRT
:

 

I. izborna
jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Bošković, Tatjana

 

  1. Kandidat:
    Brkić, Danijel

 

  1. Kandidat:
    Črček, Lea

 

  1. Kandidat:
    Katanica, Petra

 

  1. Kandidat:
    Križanić, Marta

 

  1. Kandidat:
    Levanić, Damirka

 

  1. Kandidat:
    Lukač, Renata

 

  1. Kandidat:
    Mikulčić, Josip

 

  1. Kandidat:
    Novak, Manuela

 

  1. Kandidat:
    Tufeković, Marija

 

  1. Kandidat:
    Vuk, Morana

 

 

II. Izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Antunović, Dinka

 

  1. Kandidat:
    Borojević, Andreja

 

  1. Kandidat:
    Bujdoš, Lucija

 

  1. Kandidat:
    Copak, Kristijan

 

  1. Kandidat:
    Šutić, Mario

 

 

III. izborna jedinica

 

  1. Kandidat: Arbanas,
    Valentina

 

  1. Kandidat:
    Bagatin, Matea

 

 

 

IV. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Martinić, Ines

 

  1. Kandidat:
    Mladinić, Ivana

 

  1. Kandidat:
    Obradović, Irena

 

  1. Kandidat:
    Sarjanović, Anamarija

 

Središnje
izborno povjerenstvo HKZR:

 

 

 

Predsjednika
SR DSI: Ivan Trumbetić

 

 

Predsjednik
SR ZRTD:
Jakov
Pavić

 

 

Predsjednica
SR DRT: Mirta Špehar Kvesić

 

 

Predsjednica
SR MLD: Dobrila Momčilović

 

 

 

 

Poštovani
članovi HKZR-a,

 

dana
05. lipnja 2019. g. Središnje izborno povjerenstvo HKZR-a je, u postupku izbora
delegata Skupštine HKZR-a za mandatno razdoblje od 2019.-2023. g., utvrdilo
slijedeće kandidacijske liste:

Kandidati
za SR DSI
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Sanja Dobrenić Belčević

 

  1. Kandidat:
    Željka Grković

 

  1. Kandidat:
    Silvio Oršić

 

  1. Kandidat:
    Anđelko Šmit

 

 

II. izborna jedinica:

 

 

Kandidature
nisu zaprimljene

 

 

III. izborna jedinica:

 

 

  1. Kandidat:
    Marin Glad

 

  1. Kandidat:
    Dragana Vukić Lušić

 

 

IV. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Kristian Domazet

 

  1. Kandidat:
    Tonči Karačić

 

  1. Kandidat:
    Ožić Paić
    Vlado,

 

 

Kandidati
za SR MLD
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Marica Bare

 

  1. Kandidat:
    Karolina Gržan

 

  1. Kandidat: Jasna Hanić

 

  1. Kandidat: Josipa Ivić

 

  1. Kandidat: Marija Jurić

 

  1. Kandidat:
    Kristina Krišto

 

  1. Kandidat:
    Mirjana Stupnišek

 

  1. Kandidat: Dijana Vujević

 

 

 

II. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Dajana Kopjar

 

  1. Kandidat:
    Tajana Pastuović

 

  1. Kandidat:
    Sonja Prisuda

 

  1. Kandidat: Sanela Petrović

 

  1. Kandidat:
    Ivana Sudar

 

  1. Kandidat: Dijana Varganović

 

 

 

III. izborna jedinica

 

 

Kandidature nisu zaprimljene

 

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Ante Gambiraža

 

 

Kandidati
za SR ZRTD
:

 

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat: Ivka Bilobrk

 

  1. Kandidat: Domagoj Brkić

 

  1. Maja Gregurić

 

  1. Kandidat: Nenad Javorić

 

  1. Kandidat:
    Barbara Juratović

 

  1. Kandidat:
    Maja Kutuzović

 

  1. Kandidat:
    Ivana Legan

 

  1. Kandidat:
    Nevenka Memić-Pavlović

 

  1. Kandidat:
    Igor Mulković

 

  1. Kandidat: Dijana Petranović

 

  1. Kandidat:
    Dijana Radičević

 

  1. Kandidat:
    Miroslav Ričko

 

  1. Kandidat:
    Verica Štetić

 

 

II. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    David Balanže

 

  1. Kandidat:
    Mato Čizmić

 

  1. Kandidat:
    Martina Mirt

 

  1. Kandidat:
    Goran Perić

 

  1. Kandidat:
    Tomislav Vojnović

 

 

III. izborna jedinica

 

  1. Kandidat: Sara Bezak

 

  1. Kandidat: Maja Karić

 

  1. Kandidat: Stjepan
    Somborac

 

 

IV. izborna jedinica

 

  1. Kandidat:
    Marina Krmek

 

  1. Kandidat:
    Josip Liović

 

  1. Kandidat: Jozo Prcela

 

  1. Kandidat:
    Ivan Skejić

 

  1. Kandidat: Kristijan Vrgoć

 

 

Kandidati
za SR DRT
:

 

I. izborna jedinica:

 

  1. Kandidat:
    Josip Mikulčić

 

 

II. Izborna jedinica

 

Kandidature
nisu zaprimljene

 

 

III. izborna jedinica

 

 

Kandidature nisu zaprimljene

 

IV. izborna jedinica

 

 

  1. Kandidat:
    Irena Obradović

 

Središnje izborno povjerenstvo
HKZR:

 

 

 

Zamjenik predsjednika SR DSI: Dario Šandrk

 

 

Predsjednik SR ZRTD: Jakov Pavić

 

 

Predsjednica SR DRT: Mirta Špehar Kvesić

 

 

Predsjednica SR MLD: Dobrila Momčilović

 

 

Poštovani članovi,

Obavještavamo Vas da je dana 04. lipnja 2019. godine Predsjedništvo HKZR donijelo odluku o Izmjenama i dopunama Odluke Predsjedništva od 04. svibnja 2019 godine.U nastavku možete preuzeti ODLUKU O IZMJENAMA I DOPUNAMA ODLUKE PREDSJEDNIŠTVA OD 04. LIPNJA 2019. GODINE

 

ODLUKA

  o izmjenama i dopunama Odluke Predsjedništva HKZR od 04. svibnja 2019.g., Klasa: 003-08/19-01/29, Ur.broj: 351/01-19-5.              

Točka 8.  Odluke Predsjedništva HKZR od 04. svibnja 2019.g., Klasa: 003-08/19-01/29, Ur.broj: 351/01-19-5.  mijenja se i glasi:

Izborna povjerenstva Strukovnih razreda će  05. lipnja 2019.g. sastaviti i objaviti listu kandidata izbornih jedinica na službenoj web stranici HKZR.

Obrazloženje:

Temeljem čl. 11. Pravilnika o izboru tijela HKZR nadležno izborno povjerenstvo SR će u roku od 48 sati od isteka roka za predlaganje kandidata sastaviti i objaviti listu kandidata izborne jedinice na službenoj web stranici Komore.

Odlukom Predsjedništva HKZR od 04. svibnja 2019.g., Klasa: 003-08/19-01/29, Ur.broj: 351/01-19-5. u toč.8. određeno je da će Izborna povjerenstva SR do 03. lipnja 2019.g. sastaviti i objaviti listu kandidata izborne jedinice na web stranici Komore. Zbog neradne subote i nedjelje, bilo je nemoguće do ponedjeljka 03. lipnja 2019.g. navedeno provesti te je trebalo propisani rok produžiti.

Predsjednik HKZR

Bruno Cvetković, dipl.sanit.ing.

  1. Utvrđuje se popis birača HKZR po izbornim jedinicama za svaki Strukovni razred (obrazac 3/19).
  2. Usvajaju se:

upute za rad SIP-a (obrazac 1/19)

upute za pravilnu provedbu izbora članovima Komore (obrazac 2/19)

upute članovima o glasovanju (obrazac 8/19)

 

  1. Usvajaju se sljedeći obrasci:

potpisna lista kandidata s potpisima predlagača  (obrazac 4/19)

izjava kandidata o prihvaćanju kandidature za delegata Skupštine HKZR (obrazac 5/19)

liste kandidata-kandidacijske liste  (obrazac 6/19)

glasački listić  (obrazac 7/19)

 

  1. Ova odluka stupa na snagu s danom donošenja te će se usvojeni obrasci objaviti na web stranici HKZR.

 

Obrazloženje:

Središnjem izbornom povjerenstvu, u pravilnoj provedbi izbora, pomažu radnici Ureda komore. Temeljem pripremljene dokumentacije Ureda HKZR, Predsjednik Komore je uputio poziv SIP-u za elektronsko glasovanje te je donesena odluka kao u izreci.

 

 

 

Predsjednik HKZR:

Bruno Cvetković, dipl.sanit.ing

 

glasački listić-obrazac 7 – usvojeno
Izjava o prihvaćanju kandidature – obrazac 5-19 – usvojeno
kandidaciska lista-obrazac 6-19-1 popis birača-obrazac 3-19 – usvojeno
Potpisna lista kandidata – obrazac 4-19 -usvojeno
upute članovima o glasovanju 8-19
upute SIP, obrazac 1-19 – usvojeno
Upute za provedbu izbora SIPA 2019. 2-19 – usvojeno

Klasa: 003-08/19-01/29

Ur.broj: 351/01-19-18

Zagreb, 03.05.2019.g.

 

Temeljem članka 22a. Statuta HKZR,  članka 4. stavka 3. Pravilnika o izboru tijela HKZR-a, Predsjedništvo HKZR donosi slijedeću:

 

ODLUKU

 

  1. Imenuje se Središnje izborno povjerenstvo za provedbu izbora za delegate Skupštine HKZR-a za mandatno razdoblje 2019. g.-2023.g.
  2. Središnje izborno povjerenstvo sastoji se od Izbornih povjerenstava Strukovnih razreda HKZR-a., kako slijedi:

 

Izborno povjerenstvo Strukovnog razreda za medicinsku-laboratorijsku djelatnost:

 

  1. Dobrila Momčilović, predsjednica Izbornog povjerenstva
  2. Deana Erceg, zamjenica predsjednice
  3. Zvonka Bogović, član
  4. Manda Markanović, član
  5. Slaven Ikić, zamjenik člana
  6. Ana Pešut, zamjenica člana

 

Izborno povjerenstvo Strukovnog razreda za  djelatnost sanitarnog inženjerstva:

 

  1. Ivan Trumbetić, predsjednik Izbornog povjerenstva
  2. Dario Šandrk, zamjenik predsjednika
  3. Vedran Prahin, član
  4. Stjepan Gregorin, član
  5. Katarina Sučec, zamjenik člana
  6. Danijel Poje, zamjenica član

 

Izborno povjerenstvo Strukovnog razreda za djelatnost radne terapije:

 

  1. Mirta Špehar Kvesić, predsjednica Izbornog povjerenstva
  2. Natalija Stepan, zamjenica člana
  3. Helena Drmić, zamjenica člana
  4. Ivana Vasilj, član
  5. Barbara Mikšić, član

 

Izborno povjerenstvo Strukovnog razreda za zdravstvenu radiološko-tehnološku djelatnost:

 

  1. Jakov Pavić, predsjednik Izbornog povjerenstva
  2. Vedran Erdelja, zamjenik predsjednika
  3. Martina Čosić, član
  4. Tomislav Gonzales Kvakan, član
  5. Bernarda Malnar Cazin, zamjenica člana
  6. Danijel Knežević, zamjenik člana

 

 

 

Obrazloženje

 

Temeljem Odluke Predsjedništva HKZR-a o raspisivanju izbora za delegate Skupštine HKZR-a., od 18. travnja 2019.g. (Klasa: 003-08/19-01/29, Ur.broj: 351/01-19-6), te prijedloga Vijeća Strukovnih razreda HKZR o imenovanju članova Izbornog povjerenstva Strukovnih razreda koji čine Središnje izborno povjerenstvo, donesena je odluka kao u izreci.

 

Predsjednik HKZR

 

Bruno Cvetković

KANDIDACIJSKA LISTA ZA VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST SANITARNOG INŽENJERSTVA:

1.BRUNO CVETKOVIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ZAMJENIKA VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST SANITARNOG INŽENJERSTVA:

1. DANIJEL BRKIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA NADZORNOG ODBORA STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST SANITARNOG INŽENJERSTVA:

1. TOMISLAV VULIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA SUDOVA KOMORE STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST SANITARNOG INŽENJERSTVA:

1.MARIJA POLJAK

2.IVAN ŠKES

KANDIDACIJSKA LISTA ZA VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA ZDRAVSTVENO RADIOLOŠKO-TEHNOLOŠKU DJELATNOST:

1.MIROSLAV BAŠIĆ

2.GORAN KUTLIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ZAMJENIKA VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA ZDRAVSTVENO RADIOLOŠKO-TEHNOLOŠKU DJELATNOST:

1.IGOR MULKOVIĆ

2.TOMISLAV STANKOVIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA NADZORNOG ODBORA STRUKOVNOG RAZREDA ZA ZDRAVSTVENO RADIOLOŠKO-TEHNOLOŠKU DJELATNOST:

1.DAMIR  KNEŽEVIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA SUDOVA KOMORE STRUKOVNOG RAZREDA ZA ZDRAVSTVENO RADIOLOŠKO-TEHNOLOŠKU DJELATNOST:

1.MARIJA GALOVIĆ

2.NEVEN KRIVEC

3.JOŠKO ŽABKAR

KANDIDACIJSKA LISTA ZA  VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST RADNE TERAPIJE:

1.MIRJANA KUČINA

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ZAMJENIKA VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST RADNE TERAPIJE:

1.MLADEN NOVOSELIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA NADZORNOG ODBORA STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST RADNE TERAPIJE:

1.DAVOR DUIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA SUDOVA KOMORE STRUKOVNOG RAZREDA ZA DJELATNOST RADNE TERAPIJE:

1.ANDREA MATKOVIĆ

2.IVANA ŠTEDUL

KANDIDACIJSKA LISTA ZA VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA MEDICINSKO-LABORATORIJSKU DJELATNOST:

1.JASNA MATIĆ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ZAMJENIKA VODITELJA STRUKOVNOG RAZREDA ZA MEDICINSKO-LABORATORIJSKU DJELATNOST:

2.SANJA KUŠTREBA

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA NADZORNOG ODBORA STRUKOVNOG RAZREDA ZA MEDICINSKO-LABORATORIJSKU DJELATNOST:

1.NIVES BOŽIĆ

2.DALIBOR PETIR

3.BLAŽENKA SLAVULJ

KANDIDACIJSKA LISTA ZA ČLANA SUDOVA KOMORE STRUKOVNOG RAZREDA ZA MEDICINSKO-LABORATORIJSKU DJELATNOST:

1.ANA ACMAN BARIŠIĆ

2.MAJA MEZAK HERCEG

x

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni ste prihvatiti upotrebu kolačića u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Slažem se Ne slažem se Više informacija Postavke privatnosti Saznajte više o našim pravilima o kolačićima